FAQ

Загальні та організаційні питання


Можливі варіанти платежів за послуги зв'язку
Ми приймаємо безготівкові платежі (банківські перекази) і карти VISA / MasterCard. Якщо вам необхідно здійснити платіж при відвідуванні нашого офісу, це можна швидко і зручно зробити в банку, який розташований в тій же будівлі, що і наш офіс. Власники пластикових банківських карт можуть скористатися сервісом Особистий кабінет для оплати рахунку за допомогою платіжного сервісу.

Інформацію про можливі варіанти платежів за послуги хостингу можна отримати на сайті ITLDC.com.

Як отримати податкову накладну

Будь ласка, повідомте про ваше бажання в розрахунковий відділ нашої компанії. Ми з задоволенням підготуємо вам всі необхідні документи.

Доступ до Інтернету


Які настройки поштових та DNS-серверів використовувати
Зазвичай настройки DNS налаштовуються автоматично при підключенні (доступно не для всіх технологій), проте їх можна вказати і вручну:

DNS: 217.12.192.44, 8.8.8.8
SMTP: mail.itl.ua
POP3 або IMAP4: mail.itl.ua

Чому у мене не має доступу до мережі Інтернет по технології ADSL?
Якщо немає синхронізації між модемами (не горить індикатор DSL) – необхідно перевірити всі з’єднувальні кабелі і роз’єми, він повинні бути у відповідних гніздах. Якщо видимих ​​пошкоджень немає, то необхідно перезавантажити ADSL-модем. Якщо дані дії не призвели бажаного результату – необхідно звернутися в технічну підтримку
Якщо є синхронізація між модемами, але немає авторизації (Не горить індикатор Internet) – необхідно перевірити настройки модему. Распространненая проблема – це мимовільний скидання модему в заводські настройки. Якщо все настройки не скинуті, а перезавантаження модему не привела до відновлення послуги – необхідно звернутися в технічну підтримку


Ваше питання

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!