Шановні абоненти!

За останні тижні багато хто змінив свій підхід до використання Інтернет для особистих і бізнес-задач. При використанні віддалених робочих місць і мобільних підключень особливо важливо правильно і безпечно перенести необхідну інформацію та системи в “хмару“, в надійні датацентри.

Наші партнери з ITLDC.com підготували спеціальні пропозиції для тих, кому потрібно забезпечити надійне рішення повсякденних завдань при віддаленій роботі:

– Більшість середніх і великих компаній переносять внутрішні інформаційні системи на орендовані сервери (https://itldc.com/dedicated/) – так досягається можливість роботи з будь-якої точки, з використанням сучасних систем шифрування. Додатковий плюс такого рішення в тому, що не тільки інформаційні системи, але і документи та інша чутлива інформація зберігається не в офісі, а в надійному датацентрі. ITLDC.com пропонує професійні сервери у власних локаціях в Європі, США і Азії – однак для користувачів з України ми рекомендуємо наші європейські датацентри для зручної і швидкої роботи.

– Потрібно більш бюджетне рішення? Є сенс розглянути SSD VDS (https://itldc.com/vds/) – віртуальні сервери з швидкими NVMe- та SSD-дисками. VDS використовують для розміщення сайтів, зберігання даних або безпечної роботи в мережі за допомогою VPN. Як і у випадку з виділеними серверами, на VDS автоматично можна встановити Linux, FreeBSD або Windows і почати працювати через 5 хвилин після замовлення!

Як отримати знижку? Створіть обліковий запис в порталі самообслуговування my.itldc.com, замовте необхідну Вам послугу і введіть код купона “ITL.UA” в спеціальному полі. Знижка 55% для обраної послуги буде автоматично включена з моменту замовлення до 31 грудня 2020 року.

Економте розумно. Приєднуйтесь!